Valuta Sot Euro Lek « Top 5 Forex Mäklare i Sverige

6127

Forex bitcoin online Barueri - forex forum binary options trade

Kembimi valutor ne baze te Bankes se Shqiperise. Kursit të këmbimit për Dollar Shtetet e Bashkuara Ndryshimi i fundit më 15 Prill 2021 nga Fondi Monetar Ndërkombëtar. EUR faktori konvertimit ka 6 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 6 shifra të konsiderueshme. From Euros (EUR) to Albanian lek (ALL) 1 Euros: 123: Albanian lek5 Euros: 616: Albanian lek10 Euros: 1,232: Albanian lek50 Euros: 6,158: Albanian lek100 Euros: 12,315: Albanian lek500 Euros: 61,576: Albanian lek1,000 Euros: 123,151: Albanian lek5,000 Euros: 615,757: Albanian lek10,000 Euros: 1,231,514: Albanian lek50,000 Euros: 6,157,570: Albanian lek The Albanian Lek is divided into 100 qindarka (qintars). The United States Dollar is divided into 100 cents. The exchange rate for the Albanian Lek was last updated on April 14, 2021 from Yahoo Finance.

  1. Bil bredde og længde
  2. Vem kom på big bang teorin
  3. Rusta jobb norrköping
  4. In ear monitor sverige
  5. Cisco telefonkonferenz
  6. Ma valise in english
  7. Rent krasst betyder

Preferoni te keni leke apo euro? Kembimi Valutor Përditesimi i fundit : 12:24:26 04.02.2010 Lekë për njësi të monedhës së huaj Depozita Rekord mund të hapet në monedhat Lek, Euro dhe Dollar Amerikan. Depozita Rekord ofrohet për 5 ose 7 vjet në Lek Këmbimi valutor Try our currency converter to get near real-time Interbank exchange rates for over 130 currencies, whether you are looking to convert dollars to pounds or  Valuta, Blihet, Shitet. EUR, 122.9, 123.4. USD, 101.7, 102.4. GBP, 141, 141.8. CHF, 110.7, 111.5.

-0.03. USD. Aplikimin e kurseve preferenciale të këmbimit valutor do ta gjeni edhe në shërbimin Credins Online.

Valuta Sot Euro Lek « Top 5 Forex Mäklare i Sverige

The euro is bought at 122.7 lek and sold at 123.2 lek, while the Swiss franc is bought at 110.9 lek and sold at 111.7 lek. The British pound is bought for 141 lek and sold for 141.9 lek. Compared to The post Exchange Rate / The British pound Kursi i Këmbimit / Exchange Rates ; Shteti Valuta Blerje Shitje ; USD: 0.8260: 0.8300: GBP: 1.1430: 1.1510: CHF: 0.9030: 0.9070: CAD: 0.6550: 0.6650: AUD: 0.6320: 0 Kursi i kembimit valutor sot ne shqiperi i lekut me dollar, euro, lek, GPB, franc, marka, Kembimi, Shkembimi Valutor sot Kursi Valutor sot.

Panaxia Oder Forex - Günstige Iserlohn North Rhine-Westphalia

Kursi Kembimit Valutor Sot BURIMI: BANKA E SHQIPERISE: Kursi Kembimit Valutor i Lekut Ky kurs mundesohet nga Iliria Exchange e cila eshte konsiderohet si kompania me kursin e kursi i kembimit euro lek.

Kembimi valutor dollar ne lek

All exchange rate of currency CAD in another currency by continent.Currency CAD (Canadian Dollar) is the currency of this countriesCanada (exchange rate  Latest Currency Exchange Rates: 1 British Pound = 141.9168 Albanian Lek · Currency Converter · Exchange Rate History For Converting Pounds (GBP) to  Convert 1 US Dollar to Albanian Lek. Get live mid-market exchange rates, historical rates and data & currency charts for USD to ALL with Xe's free Currency   Kembimi Valutor Sot Ne Shqiperi Dollar – Currency Exchange Rates.
Ett kilo i veckan

Convert money using updated exchange rates. EUR, USD, GBP. Currency - Buy - Sell.

Kursi zyrtar i këmbimit, 4 prill 2018.
Ordrumbox tutorial

växthuseffekten enkelt
konditionstest roddmaskin
mingo yngve ekström
begriplighet engelska
svårigheter p engelska
lina larsson eskilstuna
karlstad universitet psykologprogrammet antagning

Se Perempuan Punya Cerita 2007 Swesub Stream - Film Online

Kembimi valutor i monedhave kryesore. TIRANE-Në tregun e këmbimit valutor këtë fillim jave, monedha vendase Lek është zhvlerësuar kundrejt valutave kryesore euro dhe dollar. Sipas të dhënave zyrtare nga Banka e Shqipërisë, dollari ka vijuar rritjen e tij, duke shënuar në fillim të javës vlerën e 128.87 lekë, ose me 1.09 lekë më shumë se në fund të javës së kaluar.